Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
INVEST-DIRECT

nowe Subiekt nexo - sugestia integracji

Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?  

3 głosy

1. 1. Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?

• Tak
      12
    • Nie
      0

Recommended Posts

Chciałbym zapytać czy Shoper Manager jest kompatybilny z Subiektem nexo? Jeżeli nie to myślę, że warto podjąć ten temat, ponieważ taka integracja wydaje się być koniecznym krokiem naprzód. Z chęcią już dzisiaj przeszlibyśmy na nexo, ponieważ ułatwiłby nam pracę. Miałem możliwość uczestniczenia w szkoleniu subiekta. Rewelacja! Pytanie czy Shoper dorówna kroku?

Sugeruję zintegrować Shopera z nowym subiektem nexo. Subiekt GT za jakiś czas wyjdzie z użytku. Nexo to zupełnie nowa generacja programu Subiekt do obsługi magazynu. Program Subiekt nexo ma dużo nowych funkcjonalności i rozwiązań wielu dotychczasowych problemów i ograniczeń. Nasza firma już dzisiaj z chęcią przeszłaby na nexo ponieważ jest bardzo elastyczny, ale czekamy aż shoper manager będzie kompatybilny. Mam nadzieję, że tym razem sugestia się pojawi na forum :) Zainteresowanych zachęcam do głosowania!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Drogi użytkowniku,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.