Jump to content
Anzys

warianty produktu - grupowe zaznaczanie cech wariantu

Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?  

2 members have voted

1. 1. Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?

• Tak
      6
    • Nie
      0

Recommended Posts

Należy dodać chceckboxa w karcie produktu przy wariancie by zaznaczał wszystkie cechy mu podległe jednym kliiknięciem, a nie że trzeba każdego z osobna - proste i skuteczne.
  • Like 1

minęło już kilka aktualizacji, a grupowego zaznaczania cech w wariantach niemagazynowych nadal BRAK!!!! przecież to jest drobnostka, a 2 lata i nadal BRAK!!!

przy kilkudziesięciu pozycjach dla danej cechy jest bezsens klikania w każdą krateczkę jeśli można byłoby je grupowo wszystkie włączyć... a wykluczyć jedną czy dwie.... a nie tj. teraz męczyć się z każdą z osobna.

grupowe zaznaczanie cech w wariantach.png

@Anzys przyzwyczaj się do braku reakcji. Ja w jednej z sugestii odnośnie łatwiejszego wyszukiwania produktów od strony admina nawet podałem gotowe rozwiązanie, no i nic - cisza - rozwiązanie może mieć jakiś błąd, ale shoper jest w stanie zrobić to w lepiej i nie sądzę by zajęto to więcej czasu niż 1h.

Anzys, pomysł jest bardzo fajny, również Twoje screeny obrazujące dokładnie, czego oczekujesz, bardzo mi pomagają przy zgłaszaniu sugestii (od razu wiadomo, o co chodzi).

Podrzuciłam sugestię Kierownikowi Produktu, postaramy się wdrożyć to rozwiązanie jak najszybciej. 

@Karolina Bartnik-Kurajuż w 2015 mi to obiecała i nic to nie dało, prawdę mówiąc takie kosmetyczne zmiany w PA powinny być robione na bieżąco z aktualizacji na aktualizację, proszę to przemyśleć ile tysięcy kliknięć w myszkę można zaoszczędzić, nie mówiąc o moim zdrowiu fizycznym i psychicznym ;D

Ja wam rozwiążę ten problem za cene przysłowiowej flaszki. 

Instalujecie to i z altem zaznaczacie ile chcecie checkboksów na raz. https://chrome.google.com/webstore/detail/multicheck-checkbox-check/bmcleiancmakcoknkgnfgijomcddhpbi

Jeśli przyda Ci się mój patent proszę wpłać darowiznę :) na  Fundacje Edukacja, Tolerancja i Równouprawnienie 38 2030 0045 1110 0000 0425 6460 (BNP PARIBAS) Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe