Jump to content
Domi222222

Warianty - opis dodatkowy

Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?  

3 members have voted

1. 1. Czy jesteś za dodaniem takiej funkcjonalności do systemu Shoper.pl?

• Tak
      10
    • Nie
      0

Recommended Posts

Bardzo, bardzo proszę o prowadzenie w sumie drobnej zmiany, ale bardzo istotnej dla wszystkich, którzy sprzedają produkty w wariantach: Chodziłoby o dodanie do wariantu opcjonalnego pola opisowego, w którym możnaby wpisać jakąś informację o danym wariancie. W sklepie wyglądałoby to tak, że po nazwie wariantu pojawiałby się (lub nie, jeżeli pole byłoby niewypełnione) czerwony znak zapytania po najechaniu na który pojawiałby się opis przypisany do danego wariantu. Przykład: sprzedaję koszulki z nadrukiem - przy polu załącz plik znajduje się znak zapytania. Po najechaniu na niego pojawia się informacja o tym, jaki to może być plik. Przykład2: sprzedaję części samochodowe od kilku producentów - klient szuka np. amortyzatora do golfa 3 - znajduje i w wariantach ma do wyboru Bosha, Inter-Cars i Xijng-Jang - klient najeżdża na ? i czyta po kilka słów o każdym z producentów Przykład3: sprzedaję obroże dla psów - oferuję opcjonalnie ich podszycie ekoskórą, ale to zwiększa szerokość obroży o 1cm - klient najeżdża na ? i czyta o tym. Tak, wiem, że te wszystkie rzeczy można napisać w opisie, ale klienci nie czytają opisów, lub czytają pobieżnie. A tak mieliby informację w momencie wybierania wariantu.

popieram, zgłaszałem to już: - 3 lata temu !!! http://sugestie.shoper.pl/124030-dymek-pytajnik-przy-wariancie - 10 miesięcy temu wraz z innymi rzeczami do zrobienia i.... nic! http://sugestie.shoper.pl/386702-NOWE-warianty-po-5-4-15-dalszy-rozwoj na podstawie tego okresu i rozmów z klientami najbardziej brakuje: 1. zdjęcia wybieranego wariantu z listy 2. opisu wariantu wybieranego z listy 3. informacji przy wariantach że cana wyświetlana 'od XXXX zł'

dokładnie o takie proste rozwiązanie chodzi. wystarczyłoby w panelu adm. przy tworzeniu wariantów dodać pole 'opis' i kto wypełni pojawi się mu 'i' w sklepie, a kto nie, ma tj. dotychczas. ... ale na takie proste rzeczy czeka się ... blisko 4 lata i nadal brak

przecież to są proste kwestie w temacie wariantów niemagazynowych które umarły od początku ich wprowadzenia i nie są rozwijane, a są idealne do stworzenia sklepu dopasowanego do każdego sprzedawcy, może wreszcie już czas zająć się tym tematem.

rozumie, że nie każda oczekiwana przez nas sprzedawców będzie wdrażana, ale odsyłanie do resellera to chyba nie jest db rozwiązanie dla nas i późniejsze ręcznie sprawdzanie czy wszystko się zaktualizowało czy coś poszło nie tak itd,... może lub lepiej dla was zrobić/zlecić takową apkę do PA i kto chce to wgra i zapłaci, bo większe zmiany i aktualizacje są jako dodawane apki, a aktualizacje systemowe to większości naprawia błedów i dostosowywanie do koniecznych zmian np... allegro? ot moje wnioski.

@Anna Boczar a mam pytanie, bo w gruncie rzeczy shoper ciągle mówi że kieruje się sugestiami swoich klientów, by zgłaszać je na forum, więc jeśli wziąłbym pod uwagę zgłoszone sugestie moje i innych tutaj dotyczące wariantów, z tego co zauważyłem to prawie zawsze niemagazynowe, to będzie ponad 100 użytkowników na kilka rozwiązań wariantów, zatem potrzeba byłaby duża i można by było zrobić to w jednym podejściu. Jedyne co mnie tylko zastanawia to czemu shoper tematu wariantów unika?? to nie tylko moje słowa, ale większości waszych klientów.

Tak, kierujemy się opiniami naszych klientów. Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zrealizować, bo często sugestie klientów bywają ze sobą sprzeczne ;)

Z naszych obliczeń opisana przez Ciebie tutaj specyfika wariantów jest zdecydowanie mniej popularna niż wynika to z Twoich obliczeń ;) Jeśli rzeczywiście jest ona tak popularna jak mówisz, to reseller na pewno chętnie wykona ogólną aplikację, którą umieści później w naszym appstore.

Z naszej strony możemy przyjąć to jako sugestię i gdy będzie więcej klientów zainteresowanych takim rozwiązaniem, to na pewno się tym zajmiemy.