Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KakaduArt

Funkcja Osadzania

Recommended Posts

Dzień dobry, ponownie poruszam temat osadzania, ponieważ zostałam źle zrozumiana.

Proszę o umożliwienie osadzania zdjęć z sieci na blogu.

Nie chodzi mi mi o przepinanie z bloga na Pinterest, ale o odwrotną funkcję.

Na wielu portalach przy zdjęciach jest umieszczony widget "osadź" w postaci linku. Można go skopiować i umieścić na swojej stronie, na przykład na blogu  swojej strony. Jest to jedyny legalny sposób na wykorzystywanie zdjęć innego autora.

Wklejanie na bloga ( jak Państwo sugerowaliście w odpowiedziach z bok@shoper ) zdjęć z sieci z adresem strony, z której pochodzi nie jest legalne.

KakaduArt

Proszę sprawdzić czy ma Pani wyłączone czyszczenie kodu HTML w Konfiguracja -> Administracja, system -> Bezpieczeństwo.

Jeżeli strona udostępnia możliwość udostępniania linku na danej stronie można wkleić gotowy kod HTML.
W przypadku gdy strona autora nie umożliwia wygenerowania kodu do umieszczenia na stronie należy utworzyć ręcznie znacznik "<embed>" oraz dodać atrybuty np. height, src, type, width. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Drogi użytkowniku,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.