Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Robert Błaszczak

Po co jest to forum?

7 postów w tym temacie

Dzień dobry,

Moja pierwsza propozycja dotycząca tego forum to prośba o rzetelną i prawdziwą odpowiedź ze strony Dreamcommerce S.A. po co w ogóle jest to forum?

0

Forum w ostatnim czasie nie było obsługiwane. Od niedawna jestem nowym administratorem, jestem w trakcie prac porządkowych i zmian :) 

Forum będzie dodatkową formą pomocy dla naszych klientów / użytkowników oraz osobiście będę dążył do stworzenia społeczności, która mogłaby sobie również wzajemnie pomagać.

Pozdrawiam :)

0

Dzień dobry Panu, cieszę się, że ktoś zacznie obsługiwać forum, bo na razie to wygląda to wszystko mało poważnie. Zgłaszałam wiele sugestii, nie dość, że nie zostały wprowadzone, to nawet nie było odpowiedzi na nie. Wprowadzacie Państwo zmiany, które na przykład mnie, nie są do niczego potrzebne, albo nie wiem, że są mi potrzebne, ponieważ używacie żargonu branżowego. Jeśli mogłabym coś doradzić, to proszę zacząć od przeczytania wszystkiego, co dotychczas napisaliśmy na forum. Może uda się być bardzie pro :)

0

Zapoznanie się z wszystkimi tematami będzie ciężkie, jednakże dołożę do tego wszelkich starań . :)  
Na chwile obecną obsługiwane będą tematy bieżące więc proszę jeszcze o cierpliwość, a na większość tematów postaram się odpowiedzieć - chciałbym również podziękować za dotychczasową aktywność. :)

0

Miło, że wreszcie jest jakieś światełko w tunelu i pojawił się na forum przedstawiciel Shopera. Pozostaje mi życzyć powodzenia :)

0

WOW, @Paweł Skałka 

To zesłanie tutaj to jako nowy czy zesłanie ;-) 

Ale czekamy na jakieś konkretne odpowiedzi nie tylko na bieżące ale i... te które nie doczekały się odpowiedzi.

0

@OPTO, ani to ani to , dobrowolnie się podjąłem tego zadania :) 

Po nitce do kłębka - w końcu dotrę do tych starszych tematów .. :)  

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0