Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Ela

Apka Smartsupp: problem z uruchomieniem

4 posty w tym temacie

Dzień dobry, mam problem z instalacją aplikacji Smartsupp w sklepie. Instrukcja dostępna na stronie Shopera oraz ta dostępna na Smartsupp nieco się różnią od tego co mi się w panelu wyświetliło. Niemniej jednak kod, który się automatycznie wkleił, wygląda na poprawny, zawiera także kod klucza, a jednak ani okno chatu się nie uruchomiło w sklepie, ani w panelu Smartsupp nie widać żadnych danych zaciąganych ze sklepu. Tak jakby jednak to się nie zainstalowało poprawnie.

Kod klucza wkleiłam w pole "Ustawienia zaawansowane: Kod opcjonalny do zaawansowanej personalizacji Smartsupp API", bo nie pokazało mi się takie pole jak na instrukcji.

Czy trzeba wykonać jeszcze jakieś dodatkowe czynności, aby uruchomić tę apkę?

0

Nie wiem co dokładnie i jak zrobiłaś ale:

- instalacja appki

- rejestracja konta na smartsupp

na stronie smartsupp po zalogowaniu się idziesz do zakładki moje konto > chat kod > skopiuj ten kod i wklej go w shoperze w miejsce: konfiguracja > integracje > własne > nagłówek head (pierwsze okno)

zapisz, wyczyść cache i sprawdź na stronie. Oczywiście w panelu smartsupp trzeba wszystko skonfigurować kiedy ma się powiać i jakiej treści "dymek" itp, itd...

0

Napisano (edytowany)

Tak zrobiłam z drobną różnicą. Smartsupp jako aplikacja dostaje uprawnienia po instalacji do wstawienia kodu w footer. Zatem kod pojawia się automatycznie w szablonie. Zgodnie z zaleceniami Smartsupp rzeczywiście powinno to być w sekcji head, ale jak wstawiam kod sama to sklep się krzaczy i przestaje działać wywalając komunikat błędu.

Edytowano przez Ela
0

Okej, już sobie poradziłam :)

@OPTO Dziękuję za pomoc :) <3

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0