Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

odnośnie RODO. Przeglądam sobie kolejne changelogi i nie ma tam informacji odnośnie wprowadzenia dodatkowych checkboxów przy np. zapisie do newslettera. A niby miały być.

44 minuty temu, Setool napisał:

Witam serdecznie,

odnośnie RODO. Przeglądam sobie kolejne changelogi i nie ma tam informacji odnośnie wprowadzenia dodatkowych checkboxów przy np. zapisie do newslettera. A niby miały być.

Nie będzie, bo jest niepotrzebny.

Witam serdecznie, czy dobrze rozumiem wprowadzaną zmianę? "Dodanie pola tekstowego pod modułem zapisu do newsletter"? Powinna być tam możliwość dodania checkboxa jednego lub dwóch dowolnych jak to ma miejsce np. w dodatkowych polach formularzy (aktualnie 3 miejsca i powinno być 4 newsletter). Bo pole tekstowe przy newsletter, które można edytować i wstawiać tam linki do regulaminu już jest. Wystarczy odpowiednio edytować moduł newslettera w stylu graficznym. Czy może się mylę i chodziło o coś zupełnie innego? I czy na pewno takie potwierdzenie zapisu double optin w zupełności wystarczy? Co jeśli się okaże, że jednak nie i sprzedawcy będą mieć problemy? Czyli my.

Tak, moja pomyłka. To pole rzeczywiście już jest. Samego checkboxa nie planujemy dodawać, gdyż nie jest to wymagane przez prawo, dlatego nie będziecie mieć przez to problemów ;) W webinarze, do którego podsyłałam link Legal Geek kilkakrotnie o tym wspomina. Między innymi w 1:24:16 :) 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Drogi użytkowniku,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.