Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlebownik.pl

Aplikacja Regulaminy

Recommended Posts

Dzień dobry,
Próbowałam skorzystać z aplikacji regulaminy, wypełniłam wszystkie pola, niestety nie umiem sprawić aby regulamin wyświetlił się na stronie. W FAQ jest napisane:

Jak umieścić regulamin na stronie?

Treść regulaminu możesz przekopiować i wstawić go na już istniejącej stronie lub skorzystać z możliwości automatycznego stworzenia strony informacyjnej z regulaminem. Podobnie możesz zrobić z regulaminem konta i polityką prywatności. Informacje o stronach informacyjnych zawierających dokumenty z aplikacji Regulaminy Shoper znajdziesz w sekcji “Strony informacyjne” w panelu administracyjnym.
Ale to mi nie wystarcza dalej nie wiem jak to zrobić.

Drugie pytanie certyfikat wystawiany jest na adres domeny sklep922289.shoparena.pl , a nie na adres podany w danych firmy potrzebnych do Regulaminu.. 

Utworzony w aplikacji regulamin skopiuj i przejdź do zakładki Zawartość -> Strony informacyjne.

Znajdź odnośnik "Regulamin" i otwórz jego edycję: 

regulamin.thumb.png.3568123b5ce9a5f6a3613097c9c4c3ed.png

Po otwarciu edycji Regulaminu pokaże się edytor tekstu, w którym możesz wkleić tekst regulaminu i dostosować jego wygląd:

edytor.thumb.png.86ee6e431d0d4ea3cee78a201029dfa6.png

Sprawdziłam również Twój certyfikat - jest z całą pewnością zaparkowany przy domenie chlebownik.pl. Jeżeli jest to właściwa domena, którą podajesz w regulaminie, to wszystko jest w porządku. :)

Witam.

Mam problem z wygenerowaniem Certyfikatu i Ikonografiki.

Po naciśnięciu POBIERZ nie ma żadnej akcji/reakcji :)

Oczywiście wszystko zostało wypełnione a regulaminy wygenerowane. 

Proszę o pomoc

@Medi Czy problem nadal się utrzymuje?

Spróbuj zmienić przeglądarkę, albo ponów próbę z trybu incognito - czasem ustawienia przeglądarki utrudniają działanie aplikacji.

Jeśli zmiana przeglądarki nic nie pomoże, utwórz nowego administratora i prześlij mi na priv dane do logowania - sprawdzimy, co się dzieje. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Drogi użytkowniku,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.