Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olejznatury.pl

Możliwość wpisywania kilku kodów rabatowych

Recommended Posts

Sugestię zabieram i przekazuję do analizy. Jeśli będę miała konkretne informacje, co do terminu wprowadzenia - odezwę się w tym temacie. :)

Promocję "tańsza rzecz za pół ceny" mamy na liście do zrobienia, ale jeszcze nie mogę podać Ci konkretnego terminu. 

Na ten moment mogę zaproponować Ci tworzenie podobnych promocji w swoim sklepie za pomocą zestawów produktów.

To nieco komplikuje sprawę, bo jest to już kwestia niezależna od nas - zestawy produktów są w API, więc możliwe jest ich zintegrowanie z Subiektem, trzeba tę kwestię zgłosić bezpośrednio do twórcy integracji.

Jesteśmy zintegrowani z Subiektem poprzez Leo: 

polecam kontakt z ich wsparciem pod adresem shoper@leo.pl 

Można też kontaktować się z nimi telefonicznie: +48 327 701 339, pani Katarzyna Kaszycka na pewno chętnie Ci pomoże.

Ze swojej strony również postaram się nawiązać kontakt w tej sprawie.

Jak obiecałam, zrobiłam rekonesans w tej sprawie i ponieważ podpięcie zestawów dotyczy konkretnego sklepu, zgłoszenie powinno wyjść bezpośrednio od właściciela licencji.

Przygotuj wstępnie zestawy produktów, które chcesz podpiąć do Subiekta i skontaktuj się z nimi (mailowo lub telefonicznie, jak Ci wygodniej). 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Drogi użytkowniku,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.