Skocz do zawartości
wookie

Rozwój aplikacji mobilnej

Recommended Posts

Pytanie ogólne i szczegółowe o aplikacje moblina.

1. Czy przewidziany jest dalszy rozwój aplikacji mobilnej w jakikolwiek sposób? Np. ulepszenie nawigacji, dodanie funkcjonalności itp.

2. Czy możliwe jest wprowadzenie filtrowania (np. po rozmiarach) w aplikacji mobilnej?

Jeżeli osobny temat niepotrzebny to proszę o przeniesienie do tematu "sugestie".

Edytowano przez wookie

Oczywiście - obecnie każdy projekt jest wykonywany z uwzględnieniem obsługi RWD. 

Jesteśmy w trakcie prac nad filtrowaniem zamówień i produktów w panelu. Niestety nie przewidujemy filtrowania po rozmiarach, choć filtry w znaczny sposób zostaną rozbudowane (zwłaszcza filtry na zamówieniach będą super - np. filtrowanie po rodzaju przesyłki, rodzaju płatności, produktach w zamówieniach). 

Jeśli chodzi o filtrowanie na froncie sklepu, będzie możliwe filtrowanie po: rozmiarze, producencie, kolorze, kategorii plus sortowanie. 

Wszystkie te opcje będą dostępne również w wersji mobilnej. 

Nie znam jeszcze dokładnego terminu wdrożenia, wiem jednak, że filtrowanie w panelu ma pojawić się w pierwszej kolejności.

Dziękuje za odpowiedź ale chyba muszę doprecyzować. Właściwie to chodziło mi o - jak to Pani napisała - filtrowanie na froncie sklepu, tak aby klient miał ułatwione zadanie znalezienia tego, czego szuka. W chwili obecnej szukając będąc klientem korzystającym z telefonu to jest droga przez mękę - brak jakichkolwiek filtrów powoduje, że praktycznie trzeba klikać w każdy przedmiot, który nas zainteresował.  No, ale jeżeli jest pomysł aby filtrowanie wprowadzić to bardzo dobrze. Szkoda, że najpierw będą wprowadzane zmiany w panelu.

Już niebawem wydamy nową wyszukiwarkę także na froncie - myślę, że nastąpi to w ciągu 3-4 aktualizacji (takie są obecne plany). Mam nadzieję, że przygotowane przez nas ulepszenie wynagrodzi czas oczekiwania. :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Drogi użytkowniku,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.