Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Beduin

Linki partnerskie/afiliacyjne

Recommended Posts

Witam

Czy jest mozliwosc tworzenia linkow partnerskich/afiliacyjnych w shoperze albo czy jest jakas aplikacja do tego? 

Dokladnie chodzi mi o to abym wiedzial skad dany klient pochodzi. Kazdy moj partner mialby unikalny link i kazdy klient, ktory zarejestruje sie z jego linku bylby automatycznie przypisany do niego i od kazdego zakupu przez takiego klienta partner otrzymywalby by wynegocjowany procent.

Pozdrawiam.

Nie moge tego zainstalowac ale z tego co czytam to jest calkiem co innego niz to o co pytam.

To tak jakbym chcial kupic samochod a Pani by mi polecila hulajnoge:) Niby srodki transportu ale jednak nie to samo.

Wytlumacze jescze raz o co mi chodzi.

Moj sklep to mojsklep.com i teraz chce umiescic reklame mojego sklepu na kilku stronach. Zalozmy na stronie aaa.com, bbb.com o ccc.com. I gdy klienci ze strony aaa.com wejda na moj sklep i kupia moj produkt za 1000zl to strona aaa.com dostaje ode mnie np 20% czyli 200zl, ze strony bbb.com kupia za 1500zl i strona bbb.com dostanie ode mnie prowizje 300zl itd. Chce wiedziesz skad dany klient przyszedl wiec najlepsza opcja sa linki trackujace jak to jest w innych programach partnerskich. Np sklep aaa.com ma link mojsklep.com/aaa.com i wtedy wiem ze ci klienci przyszli ze sklepu aaa.com i prowizja idzie do tego sklepu. Sklep bbb.com ma link mojsklep.com/bbb.com.

Rozumie Pani teraz o co mi chodzi?

Rozumiem, ale niestety na ten moment pozostaje mi tylko propozycja... hulajnogi. ;) 

Niestety nie mamy obecnie innego programu partnerskiego. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Drogi użytkowniku,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.