Analityk E-commerce - Kraków

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz budować i rozwijać nasz produkt czyli Shoper Kampanie. Jest to usługa skierowana do sklepów internetowych Shoper, którym pomagamy w pozyskiwaniu zamówień, prowadząc dla nich skuteczną reklamę w sieci. Niezwykle ważna jest tutaj wiedza, ale też wyczucie, umiejętność łączenia pewnych faktów oraz analityczny umysł. Jako Analityk E-commerce będziesz pomagać zdefiniować strategię rozwijania kont reklamowych naszych klientów. Umiejętności technicznego podejścia, zrozumienia procesów, które zachodzą w reklamie digitalowej będą Ci bardzo potrzebne. Szukamy osoby, która podejmie z nami ryzyko i wyznaczy kolejne kamienie milowe na drodze zwiększania sprzedaży w sklepach na naszej platformie.  Na tym stanowisku będziesz raportować bezpośrednio do Dyrektora ds Rozwoju Biznesu.

Co będziesz robić?

  • analizować wyniki kampanii naszych klientów
  • przewodzić optymalizacji procesów na warstwie kampania-klient
  • budować różnego rodzaju lejki potrzebne w procesie zwiększania sprzedaży klienta
  • identyfikować szanse na konwersje
  • wyszukiwać przewagi konkurencyjne w sklepach i wykorzystywać je do zwiększania przychodów naszych klientów
  • będziesz częścią jednego z najszybciej rozwijającego się działu marki Shoper

Jakich umiejętności potrzebujesz?

  • ponad 5-letnie doświadczenie w reklamie internetowej
  • znajomości Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads
  • doskonałej znajomości Google Analytics
  • dostarczania projektów w określonym czasie
  • doskonałej znajomości MS Excel / Google Spread Sheet
  • umiejętności radzenia sobie z niejednoznacznością
  • kreatywności, która pomoże Ci budować nowe procesy
  • komunikatywności

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę,
  • na okresie próbnym pracę w godzinach 8:00-16:00,
  • po okresie próbnym elastyczny czas pracy (w przedziale od 7:00 do 18:00),
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS5,
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, i inne…

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟