Shoper

Badacz/ka i projektant/ka UX (SAAS)

Jakich cech poszukujemy?

Otwartość – Jeśli masz problem z zagadaniem, nie czujesz się swobodnie dzwoniąc do ludzi, prowadząc badanie przez Skype, będzie Ci trudno odnaleźć się na tym stanowisku.

Umysł analityczny- Jeśli słysząc o jakimś zagadnieniu, Twój mózg od razu produkuje 100 pytań. Jeśli szukasz we wszystkim zasad i struktur –  jesteśmy dla siebie stworzeni!

Komunikatywność i asertywność- Umiejętność przekonywania, udowadniania i klarownego przekazania informacji, a także wysłuchania perspektywy rozmówcy, jest dla nas cenna.

Elastyczność- W żyjącym produkcie wszystko zmienia się cały czas – terminy, zakresy zadań, dostępne technologie. Zarówno przed, jak i po wdrożeniu. Chcemy wiedzieć, że niezależnie od tego, jakie ograniczenia się pojawią, nie przestaniesz główkować.

Ciekawość- Szukamy osób, które szukają. Szukają odpowiednich pytań i prawdziwych odpowiedzi. I nie zastępują ich swoimi założeniami lub intuicją.

Wyczucie- Życzliwość, takt, empatia. Te cechy są konieczne do przeprowadzenia udanego badania i wyciągnięcia z niego przydatnych wniosków.

Osoba, którą wybierzemy powinna:

  • Mieć doświadczenie w pracy na prawdziwych projektach komercyjnych. Jeśli tym projektem była platforma SAAS, byłoby super.
  • Znać metodyki badawcze i potrafić dobrać je do sytuacji.
  • Potrafić obsłużyć narzędzia analityki webowej (GA, Hotjar) tak, aby wyciągnąć przydatne informacje.
  • Być na czasie z technologią, dobrymi praktykami i wzorcami projektowymi.
  • Rozumieć zasady tworzenia interfejsu na tyle, aby móc skutecznie przekazać swoje rekomendacje i stworzyć makietę o średniej szczegółowości.
  • Dobrze pisać po angielsku, ponieważ w tym języku tworzone są teksty i makiety. Wyczucie do UX writingu również będzie przydatne.
  • Absolwenci psychologii, socjologii, kognitywistyki, czy elektronicznego przetwarzania informacji są mile widziani :)

Zakres obowiązków:

Przede wszystkim prace będą skupiać się na badaniach. Będziesz przeprowadzać większość badań z użytkownikami do trwających w naszym dziale projektów. Będziesz też projektować i dbać o sukces projektów.

  • Planowanie i prowadzenie badań: przygotowywanie planów badań, wyszukiwanie odpowiednich respondentów,umawianie się na spotkania i prowadzenie badań, podsumowanie badań i formułowanie rekomendacji projektowych, prezentowanie zespołowi wyników badań
  • Badanie wdrożonych funkcji:zbieranie opinii po wdrożeniu, analiza danych
  • Tworzenie makiet i copy na podstawie dostępnego design systemu
  • Badanie rozwiązań po wdrożeniu

Co my zapewniamy?

  • Umowę – o pracę, ma się rozumieć
  • Wsparcie drugiego projektanta w procesie
  • Praca w zespole ludzi, którym zależy na efekcie
  • Otwartość na Twoją inicjatywę i pomysły
  • Realny rozwój i realny wpływ na kształt produktu
  • Macbook do pracy
  • Wygodne stanowisko w biurze na Prądniku Białym
  • Dostęp do ciągle rozwijającej się biblioteczki działu
  • Atmosferę na luzie – dedlajny są ważne, ale nie tracimy głowy
  • Okazjonalne wspólne wyjścia na miasto

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji:

  • Wyślij swoje CV lub profil LinkedIn oraz portfolio
  • Z wybranymi kandydatami porozmawiamy o doświadczeniu i przetestujemy wiedzę
  • Jeśli okaże się, że jest taka potrzeba, możesz zostać poproszona/y o wykonanie małego zadania rekrutacyjnego.
  • Po rozmowie każdy kandydat zostanie poinformowany o wyniku rozmowy

  • Wybraną osobę zaprosimy do współpracy :)

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@shoper.pl.