Doradca Klienta ds. Marketingu Internetowego

ul. Pawia 9

Opis stanowiska:

Shoper dostarczając oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego również wspiera swoich klientów w procesie sprzedaży przeprowadzając dla nich kampanie reklamowe prowadzone w oparciu o ​ Google Ads, ​Facebook Ads, czy SEO.

    Pracując na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

    • sprzedaż naszym klientom kampanii reklamowych tj. m.in. Google Ads,Facebook Ads, Allegro Ads, SEO
    • identyfikację potrzeb reklamowych Klienta a następnie przygotowanie oferty adekwatnej do branży, oczekiwań klienta
    • współpracę ze specjalistami SEO/SEM/Social Media w zakresie analizy prowadzonych kampanii reklamowych
    • analizę bieżących danych oraz sprawne  prezentowanie ich klientowi
    • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie procesu sprzedażowego usług SEM

    Kogo poszukujemy?

    • fascynata reklamy internetowej posiadającego ogólną znajomość co najmniej jednego z produktów i usług reklamowych tj. SEM, Facebook Ads, Allegro Ads, SEO
    • osoby która posiada minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym najlepiej usług SEM/SEO
    • oczekujemy od Ciebie umiejętności prowadzenia swobodnej rozmowy telefonicznej i zrozumiałej dla odbiorcy korespondencji email
    • szukamy osoby rzetelnej i niezapominającej o priorytetach
    • kogoś kto ma duży poziom empatii dla klienta oraz potrafi pracować w oparciu o jego cele biznesowe,

    Z naszej strony oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w modelu hybrydowym
    • pracę w godzinach 08.00-16.00 oraz 10.00-18.00
    • udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach
    • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
    • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, kawa, owoce i inne…
    • strefa chillout, a w niej: biblioteka, piłkarzyki, konsola PS5

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟