Front-End Developer

ul. Pawia 9

Twoje zadania w zespole:

  • rozwój  bazy aplikacji i dodatków funkcjonalnych do naszego oprogramowania
  • rozwój kodu nowych szablonów jak i refaktoryzacja już istniejących
  • będziesz mieć duży udział w wyznaczaniu kierunku rozwoju zespołu- m.in.  dobór technologii
  • będziesz pomagać zespołowi w poszerzaniu umiejętności- poprzez dzielenie się wiedzą.

Używamy technologii/narzędzi:

JavaScript, Node JS, JQuery, HTML, CSS, Less, PHP/Smarty, JIRA, Git

Oczekujemy od Ciebie znajomości:

  • JavaScript (znajomość TypeScript mile widziana)
  • HTML5, CSS3,
  • Less
  • Znajomość podstaw PHP/Smarty
  • a także  min. 3 letniego doświadczenia komercyjnego

Co otrzymasz?

  • elastyczny czas pracy
  • umowę o pracę lub B2B
  • udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach
  • realny wpływ na rozwój technologii przy realizacji projektów
  • Ty wybierasz sprzęt na jakim pracujesz
  • pracujemy w modelu hybrydowym, zdalnie lub w biurze- Ty decydujesz
  • płaska struktura – dzięki czemu masz większy wpływ na rozwój produktu i szybszą realizację projektów
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, bezpłatny angielski, wyjścia integracyjne, i inne…

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟