Inspektor Ochrony Danych Osobowych

ul. Pawia 9

Opis stanowiska:

Jako IOD w Shoper będziesz czuwać nad bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych w branży e-commerce poprzez:
  • tworzenie, wdrażanie i aktualizację dokumentów, procedur związanych z bezpieczeństwem danych osobowych (RODO),
  • przygotowywanie oraz akceptowanie umów powierzenia danych osobowych,
  • weryfikowanie umów z kontrahentami pod kątem ochrony danych osobowych
  • przeprowadzanie audytów oraz analizy ryzyka w zakresie ochrony danych,
  • odpowiadanie za okresowy przegląd obowiązków informacyjnych, klauzul zgód, regulaminów oraz formularzy służących do zbierania danych osobowych,
  • reprezentowanie firmy w sprawach związanych z ochroną danych osobowych
  • budowanie świadomości wśród pracowników w zakresie ochrony danych osobowych poprzez prowadzenie szkoleń, przygotowywanie materiałów informacyjnych do użytku wewnętrznego
  • konsultacje z zakresu RODO przy opracowywaniu nowych produktów

Czego oczekujemy:

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze ochrony danych osobowych w tym na stanowisku IOD w branży technologicznej, telekomunikacyjnej, e-commerce lub podobnej
  • znajomości przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowych
  • umiejętności i chęci dzielenia się wiedza ekspercką poprzez prowadzenie szkoleń
  • samodzielności, odpowiedzialności, dokładności, rzetelności;
  • wykształcenia prawniczego, ewentualnie innego związanego lub uzupełnionego szkoleniami/studiami z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwem informacji, itp.

Co oferujemy?:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w modelu hybrydowym
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, kawa, owoce i inne…

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟