Shoper

Junior Digital Designer

Opis stanowiska:

Jako Junior Digital Designer będziesz wsparciem dla naszego zespołu marketingu, który odpowiada za komunikację produktową i usługową marki Shoper. Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć utrzymywanie ciągłości projektów graficznych w ramach wypracowanej identyfikacji wizualnej. Jeżeli masz otwartą głowę, pełną pomysłów i lubisz pracować w zespole to odnajdziesz się na tym stanowisku.

Czym się będziesz zajmować?

  • tworzeniem projektów w ramach określonej identyfikacji wizualnej
  • projektowaniem podstron w ramach strony shoper.pl
  • przygotowywaniem kreacji graficznych dla kampanii reklamowych online – bannery, mailingi, infografiki
  • opracowywaniem graficznym materiałów ofertowych (prezentacje, ofertówki, e-booki)
  • dbaniem o spójność tworzonych projektów
  • współpracą z zespołem marketingu, specjalistami ds. UX/UI w zakresie tworzonych projektów

Kogo poszukujemy?

Szukamy osoby, która zadba o spójność projektów tworzonych w ramach kampanii dla produktów i usług Shoper wg naszej identyfikacji wizualnej. Którą cechuje otwartość do nauki i chęć rozwijania kompetencji we współpracy z zespołem marketingu i specjalistów ds. UX/UI. Dobrze się nam razem pracuje, lubimy pracować zespołowo, więc ważne abyś też podzielał/a te wartości.

 Ponadto jakich umiejętności i cech potrzebujesz?

  • doświadczenia w tworzeniu projektów graficznych dla kanału digital
  • znajomości programów: Sketch, Photoshop, Illustrator
  • podstawowej znajomości technologii HTML/CSS
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu materiałów drukowanych (np. broszury, wizytówki)
  • znajomości trendów w projektowaniu
  • znajomości zagadnień dotyczących kreacji reklamowych
  • zmysłu estetycznego, dbałości o detale i chęci do rozwijania umiejętności

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • umowę o pracę
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia, konferencje
  • będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę
  • na okresie próbnym pracę w godzinach 08.00-16.00
  • po okresie próbnym elastyczny czas pracy, co oznacza że możesz pracować w godz. 07.00-18.00
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • parking rowerowy
  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS4 Pro- wierzymy że przerwa od pracy pozytywnie wpływa na pracownika
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, wyjścia integracyjne,kawa, owoce i inne…
  • i najważniejsze- pozytywną atmosferę i relację opartą na zaufaniu i szacunku

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?

  1. Wyślij nam swoje CV lub profil LinkedIn oraz portfolio
  2. Wybranych kandydatów zaprosimy do przygotowania zadania rekrutacyjnego
  3. Jeśli pójdzie Ci dobrze, zaprosimy Cię na videorozmowę, podczas której obie strony powinny poczuć chemię :)
  4. Podejmujemy decyzję
  5. Witamy w zespole

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.