Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Klientów

ul. Władysława Łokietka 79

Opis stanowiska:

Jako Młodszy Specjalista ds Weryfikacji Klienta będziesz zajmować się weryfikacją danych i dokumentów Klientów oraz ich sklepów wedle zasad wynikających z przepisów ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy poprzez:

  • weryfikację danych klientów w systemach informatycznych tj: KRS, CEIDG
  • weryfikację danych klientów pod względem AML (Anti- Money Laudering)
  • weryfikację sklepów klientów pod względem zgodności z wymogami partnerów biznesowych spółki,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • wyjaśnianie rozbieżności, uzupełnienie zgromadzonej dokumentacji
  • tworzenie raportów, statystyk

Kogo szukamy:

  • przede wszystkim szukamy osoby skrupulatnej, spostrzegawczej, która zwraca uwagę na detale
  • osoby z bardzo dobrą organizacją pracy, otwartą na zmiany, sumienną i zaangażowaną
  • osoby która potrafi pracować samodzielnie, jak również w ramach współpracy z zespołem
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, ale oczekujemy od Ciebie  umiejętności prowadzenia swobodnej rozmowy telefonicznej i zrozumiałej dla odbiorcy korespondencji email.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • pracę w godzinach 08.00-16.00
  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • parking rowerowy
  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS4 Pro
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, wyjścia integracyjne, i inne…

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.‟