Senior PHP Developer

Cała Polska, Kraków, Szczecin

O nas:

Cześć, tu Shoper – największa platforma do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce. Działamy w modelu SaaS i z naszych rozwiązań korzysta obecnie ponad 30 tys. klientów. Jesteśmy liderem rynku i mamy apetyt na więcej! Rozwijamy się i tworzymy nowe funkcjonalności, które odpowiadają obecnym trendom e-commerce, pozwalając naszym klientom efektywnie prowadzić swój biznes online. Shoper to nie tylko oprogramowanie, ale również autorski system płatności, usługi do prowadzenia kampanii reklamowych, logistyki oraz szereg dodatkowych integracji, dzięki którym można dowolnie rozwijać sklep internetowy.

Nasze biura znajdziesz w Krakowie i Szczecinie. Jesteśmy elastyczni – proponujemy model pracy hybrydowej, ale pozostajemy również otwarci na opcję full remote.

Pracujemy z technologiami takimi jak:

  • PHP 7.4, Nginx, Percona XtraDB Cluster, Elasticsearch, Docker, Memcache, Redis

Jak pracujemy:

  • pracujemy w metodologiach zwinnych,
  • w dwutygodniowych cyklach wytwórczych,
  • kod tworzymy na naszym prywatnym repozytorium na Github.com,
  • realizujemy testy automatyczne oraz code-review,
  • dodatkowo testerzy testują kod pod względem funkcjonalnym i integracyjnym,
  • wykorzystujemy automatyzację testów i deploy (CI/CD).

Codzienne zadania:

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności,
  • implementacja testów jednostkowych,
  • utrzymanie istniejącego projektu,
  • tworzenie dokumentacji,
  • praca nad migracją do nowego framework’a,
  • projektowanie architektury,
  • mentoring,
  • zadania z obszaru DevOps.

Szukamy u Ciebie:

  • minimum 4 – 5 lat doświadczenia jako programista PHP w projektach komercyjnych,
  • PHP 7 i OOP,
  • znajomości Docker,
  • znajomości środowiska Continuous Delivery,
  • znajomości języka polskiego i angielskiego.

Mile widziane:

  • Memcached, Elasticsearch, Zend, Percona XtraDB Cluster, Gearman, Nginx, AWS, GCP,
  • znajomość testów jednostkowych (Codeception).

Oferujemy Ci:

  • elastyczny czas pracy,
  • 9 000 – 16 000 PLN brutto (na UoP),
  • 11 000 – 18 000 PLN netto (na B2B),
  • pracę zdalną lub w modelu hybrydowym – Ty decydujesz,
  • płaską strukturę – dzięki czemu masz większy wpływ na rozwój produktu i szybszą realizację projektów,
  • system kafeteryjny (w tym m.in.: karta Multisport Plus, bilety do kina, vouchery do biur podróży),
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • dostęp do platformy eTutor (a także możliwość dołączenia do lekcji online z lektorem j.angielskiego).

Dlaczego warto?

  • jesteśmy firmą produktową – tworzymy swój własny produkt od podstaw,
  • aktualnie pracujemy dla ponad 30 tys. klientów i ich liczba stale rośnie (!),
  • śmiało możemy powiedzieć, że nasza platforma jest platformą 360, numer 1 wśród rozwiązań komercyjnych.

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną Shoper S.A. oraz zgadzasz się na przetwarzanie przez Shoper S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (wykraczających poza katalog danych wymaganych zgodnie z przepisami prawa pracy) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟