Specjalista ds. Relacji z Klientami

ul. Władysława Łokietka 79

Shoper to najpopularniejsza, polska platforma do prowadzenia własnego sklepu internetowego. Na co dzień zachęcamy tysiące przedsiębiorców do założenia e-sklepu na naszym oprogramowaniu. Docieramy zarówno do tych, którzy już sprzedają online, jak i do osób chcących zacząć swoją przygodę z e-commerce.

W naszej ofercie poza oprogramowaniem posiadamy również szereg usług dodatkowych dzięki którym nasi Klienci mogą jeszcze efektywniej sprzedawać swoje produkty w internecie.

Zakres obowiązków:

  • badanie potrzeb Klienta
  • sprzedaż usług dla sklepów internetowych  (szablonów, drobnych modyfikacji, projektów indywidualnych)

  • prowadzenie rozmów wychodzących
  • budowanie długoterminowych, dobrych relacji z bieżącymi i nowymi Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych, wystawianie faktur i negocjowanie warunków
  • bieżące wsparcie związane z obsługą sklepu, konfiguracją szablonów
  • analizę działań konkurencji
  • dosprzedaż usług dodatkowych bieżącym Klientom tj. dodatkowe moduły, funkcjonalności

Czego oczekujemy ?

  • oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży
  • umiejętności prowadzenia skutecznej sprzedażowo komunikacji (telefon, mail) na wszystkich poziomach organizacji, zarówno pracownicy operacyjni, kierownicy jak i właściciele firm
  • komunikatywności oraz empatii
  • samodzielności w działaniu
  • podstawowej wiedzy przynajmniej jednego z zagadnień z zakresu e-commerce ( tj. znajomość mechanizmów działania sklepów internetowych,  grafika, kampanie marketingowe etc. )

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • system wynagradzania gwarantujący podstawę wynikającą wprost z kompetencji oraz premię adekwatną do realizacji planu sprzedażowego
  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • pracę w godzinach 08.00-16.00 oraz 10.00-18.00
  • pracę w modelu hybrydowym
  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS5
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport,bezpłatny angielski, kawa, owoce i inne…

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟