Shoper

Specjalista ds. SEM

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację wszystkich działań SEM dla witryn naszych produktów tj. Shoper w Polsce oraz Zencommerce w Indiach i Turcji poprzez:

  • prowadzenie kampanii AdWords: produktowych, standardowych, remarketingowych
  • planowanie działań w zakresie zwiększenia efektywności
  • analizowanie efektów kampanii i optymalizowanie prowadzonych działań
  • tworzenie analiz dotyczących ruchu oraz sprzedaży naszych produktów
  • wdrażanie nowych funkcjonalności AdWords, testowanie nowych rozwiązań a tym samym rekomendowanie odpowiednich kierunków rozwoju

Część działań prowadzona będzie w bezpośredniej gestii, a część będzie koordynowana przy współpracy z Account’ami współpracujących firm. Osoba na tym stanowisku będzie dysponowała wydzielonym budżetem marketingowym w konsultacji z Brand Manager’em w celu zapewnienia najkorzystniejszych wskaźników (KPI & ROI).

Będziesz pracował na takich narzędziach jak: Google AdWords, Google Analitycs, Google Tag Manager, AdWords Editor, Arkusze Google/Excel, Slack, Trello

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • minimum 2 letniego doświadczenia w całościowym prowadzeniu kampanii traffic’owych (produktowych, standardowych, remarketingowych)
  • bardzo dobrej znajomośći Google AdWords i Adwords Editor
  • dobrej znajomośći narzędzi MS Office oraz narzędzi służących do mierzenia ruchu na stronach www i optymalizacji kampanii online, takich jak Google Analytics
  • co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego
  • kreatywności oraz samodzielności w działaniu
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialnośći i zaangażowania w realizowaniu przydzielanych zadań
  • łatwości w formułowaniu wniosków z przeprowadzonych analiz, dokładności, spostrzegawczości

Możesz się pochwalić tymi umiejętnościami? Jeśli tak, czeka u nas na ciebie przestronne biurko i wygodny fotel, a oprócz tego jeszcze:

  • Długoterminowa umowa o pracę. Oczywiście na papierze i w dwóch egzemplarzach
  • Atrakcyjne (nie tylko z naszej perspektywy) wynagrodzenie
  • System premiowy zgodny z tym co naprawdę potrafisz osiągnąć
  • Bogaty pakiet socjalny, dzięki któremu ominiesz kolejki do lekarza, popracujesz nad formą na siłowni, a nawet podszlifujesz swój angielski
  • Zgrany zespół internetowych entuzjastów, z którymi w przerwie od zajęć zagrasz w piłkarzyki, a w weekend pojedziesz na wyjazd integracyjny za miasto
  • A przede wszystkim mnóstwo wyzwań, które odmienią twoje (zawodowe) życie

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"