Shoper

Specjalista ds. SEM

Opis stanowiska:

Szukamy specjalisty nie w teorii, a w praktyce. Czyli doświadczonego w marketingu w wyszukiwarkach, lubiącego pracę w zespole i mocno angażującego się w to, co robi. Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie konta Googe Ads.

Kogo szukamy:

  • osoby doświadczonej (minimum rok doświadczenia) w prowadzeniu kampanii sprzedażowych  (produktowych i w sieci wyszukiwania ),

  • osoby z bardzo dobrą znajomością arkuszy excela lub arkuszy Google,
  • osoby z dobrą znajomością Merchant Center, szczególnie reguł pliku danych,
  • pasjonata Google Ads i innych usług firmy Google – w codziennej pracy korzystamy z takich narzędzi jak: Google Ads  Google Analitycs, Google Tag Manager, Ads Editor, Google Data Studio, Google Optimize, Arkusze Google/Excel,
  • osoby, która potrafi tworzyć oraz automatyzować  kampanie w wyszukiwarce,
  • kreatywnej, samodzielnej i z analitycznym podejściem.

Z naszej strony zapewniamy:

  • udział w szkoleniach, konferencjach bez ograniczeń…
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, wyjścia integracyjne, kawa, owoce i inne…
  • elastyczne godziny pracy – ważne, byśmy w ciągu dnia mogli się spotkać (ale uwaga – nie pracujemy zdalnie),
  • zgrany zespół internetowych entuzjastów, z którymi w przerwie od zajęć zagrasz w piłkarzyki, a w weekend pojedziesz na wyjazd integracyjny za miasto,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • a przede wszystkim mnóstwo wyzwań, które odmienią twoje (zawodowe) życie

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@shoper.pl.