Shoper

Specjalista ds. Sprzedaży Kampanii Marketingowych

Opis stanowiska:

Shoper dostarczając oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego również wspiera swoich klientów w procesie sprzedaży przeprowadzając dla nich kampanie reklamowe prowadzone w oparciu o ​ Google Ads oraz ​ Facebook Ads. Naszymi Klientami są sklepy internetowe. ​Wiesz jak sprawić by sklep internetowy podwoił swoją sprzedaż? Witaj na pokładzie. ​Na obejmowanym stanowisku będziesz odpowiadać za aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż kampanii Google Shopping oraz Facebook Ads.

    Będziesz ​pomagać sklepom Shoper rosnąć i zdobywać większe ilości zamówień​ poprzez:

    • analizę potencjału reklamowego klienta
    • badanie potrzeb klienta
    • doradztwo w zakresie kampani reklamowych w internecie (Google Ads, Facebook Ads)

    Kogo szukamy?

    • fascynata reklamy internetowej posiadającego ogólną znajomość produktów i usług reklamowych z Google Ads oraz Facebook Ads
    • osoby, która potrafi wyciągnąć wnioski z przeprowadzonych działań, skutecznie analizować dane dot.  potencjału reklamowego sklepów internetowych
    • osoby rzetelnej i nie zapominającej o priorytetach
    • kogoś kto ma duży poziom empatii dla Klienta
    • doświadczonego handlowca (min. roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej usług), dla którego sprzedaż nie ma żadnych tajemnic
    • osoby dążącej do wyznaczonego celu (sprzedażowego :))

    My mamy do zaoferowania:

    • umowę o pracę. oczywiście na papierze i w dwóch egzemplarzach
    • udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach bez ograniczeń…
    • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
    • elastyczne godziny- ważne abyśmy mogli spotkać się w ciągu dnia i porozmawiać o bieżących projektach (ale uwaga – nie pracujemy zdalnie),
    • benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, konsola PS4 Pro, piłkarzyki, kawa, owoce i inne…
    • bezpłatny parking dla pracowników
    • płaską strukturę w firmie-dzięki czemu masz większy wpływ na rozwój produktu i szybszą realizację projektów

    Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

    Polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@shoper.pl.