Shoper

Specjalista ds. Sprzedaży Kampanii Internetowych

Opis stanowiska:

Shoper nie tylko dostarcza oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, ale wspiera również swoich klientów w procesie sprzedaży, przeprowadzając dla nich kampanie reklamowe prowadzone w oparciu o Google AdWords oraz Facebook Ads. Jeśli wiesz więc, jak sprawić, by sklep internetowy podwoił swoją sprzedaż – witaj na naszym pokładzie. Na obejmowanym stanowisku będziesz zajmować się sprzedażą Shoper Kampanii, będziesz dbać o rozwój naszych klientów, czyli kogoś na kim najbardziej nam zależy. Będziesz pomagać sklepom Shoper rosnąć i zdobywać większe ilości zamówień poprzez:

  • analizę potencjału klienta
  • doradztwo w zakresie kampanii reklamowych w internecie
  • sprzedaż Kampanii Shoper
  • analizę  kampanii marketingowych

I teraz najważniejsze: liczba sklepów na platformie Shoper jest liczona w tysiącach! Nie da się zadań na tym stanowisku wykonać bez automatyzacji, prawda? Dlatego szukamy osoby, która ma dość ręcznego sprzedawania/doradzania/konsultowania i chce wskoczyć na wyższy poziom, wykorzystując zgromadzoną wiedzę i doświadczenie.

Co rozumiemy przez automatyzację? Maksymalne ograniczenie manualnie wykonywanych działań w procesie sprzedaży i prowadzenia kampanii. Więcej komunikacji na zasadach one2many aniżeli one2one. Zastąpienie powtarzalnych czynności dostępnymi narzędziami (i celowo nie piszemy marketing automation).

Kogo szukamy?

  • osoby, która wyznaje zasadę, że wyniki mówią same za siebie. Bo w kampaniach koncentrujemy się na ROI
  • pracownika agencji reklamowej, który ma dosyć przygotowywania raportów z klików i odsłon
  • fascynata reklamy internetowej posiadającego ogólną znajomość produktów i usług reklamowych
  • osoby z otwartą głową
  • osoby, która potrafi wyciągnąć wnioski z przeprowadzonych działań
  • osoby rzetelnej i nie zapominającej o priorytetach
  • kogoś kto ma duży poziom empatii dla klienta

Możesz się pochwalić powyższymi umiejętnościami? Jeśli tak, czeka u nas na ciebie przestronne biurko i wygodny fotel, a oprócz tego jeszcze:

  • długoterminowa umowa o pracę. Oczywiście na papierze i w dwóch egzemplarzach.
  • wynagrodzenie podstawowe 2400 netto + premia miesięczna uzależniona od wyników
  • bogaty pakiet socjalny, dzięki któremu ominiesz kolejki do lekarza, popracujesz nad formą na siłowni, a nawet podszlifujesz swój angielski
  • zgrany zespół internetowych entuzjastów, z którymi w przerwie od zajęć zagrasz w piłkarzyki, a w weekend pojedziesz na wyjazd integracyjny za miasto
  • a przede wszystkim mnóstwo wyzwań, które odmienią twoje (zawodowe) życie.

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"