Specjalista ds. sprzedaży SEO/SEM

ul. Dąbrowskiego 77a, Poznań

O nas:

Cześć, tu Shoper – największa platforma do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce. Dzisiaj przychodzimy do Ciebie z ofertą do Sempire – firmy, która od czerwca jest częścią Grupy Shoper S.A. i tym samym wspólnie budujemy świat polskiego rynku e-commerce, uzupełniając się wzajemnie.

Sempire to:

Agencja SEO/SEM specjalizująca się w dostarczaniu firmom wartościowego i konwertującego ruchu z wyszukiwarek internetowych oraz reklam płatnych. Robią najlepsze SEO w Polsce – wprowadzają witryny klientów do rankingów najlepiej pozycjonowanych serwisów.

Zatrudniają 40 osób i obecnie poszukują wzmocnienia do swojego Działu Handlowego. Swoje biuro mają na poznańskich Jeżycach (budynek Nobel Tower).

Masz dość stagnacji i braku wyzwań w obecnej firmie? Nie wierzysz w produkt, który sprzedajesz? A może potrzebujesz zastrzyku energii i nowych możliwości do realizacji własnych pomysłów? U nich wejdziesz na zupełnie nowy poziom, wykazując swoje umiejętności negocjacyjne i sprzedając usługi, na które jest teraz największy popyt.

Chcesz z nimi pracować?

Jeśli:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w branży SEO/SEM
  • posiadasz znajomość zagadnień związanych z reklamą w Internecie i wyszukiwarką Google (pozycjonowanie stron www, płatne reklamy, Google Ads)
  • znasz branżowe narzędzia i platformy typu Semstorm czy Senuto
  • mieszkasz w Poznaniu lub okolicach (i jesteś gotowy_a do pracy w biurze)

to jesteś dla nich idealnym kandydatem!

Twoje codzienne zadania:

  • sprzedaż usług SEO/SEM pozwalających uzyskać najlepszą widoczność w polskim Google
  • aktywne pozyskiwanie klientów przez telefon, e-mail, wideokonferencje i spotkania
  • udział w planowaniu i tworzeniu strategii mających realny wpływ na rozwinięcie potencjału internetowego firm i uzyskaniu statusu lidera w Google
  • dobieranie najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie pozycjonowania stron www i reklam Google Ads
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami operowanie danymi analitycznymi i opracowywanie dokumentów handlowych

Dlaczego warto?

  • wejście do silnie rosnącej i bardzo dobrze prosperującej branży
  • poznasz wszystkie ich usługi oraz mechanizmy działania Google
  • zobaczysz jak działają ich rozwiązania, i jak dobierać najlepsze strategie dla Klientów

Oprócz super stanowiska, otrzymasz:

  • system kafeteryjny (m.in.: karta Multisport, bilety do kina, vouchery)
  • prosty i transparentny system premiowy (w każdej chwili wiesz, ile dodatkowo zarobisz) – dostępny od pierwszego miesiąca pracy
  • prywatną opiekę medyczną w Luxmed
  • regularne szkolenia z zakresu SEM oraz umiejętności miękkich pracę na narzędziach branżowych (m.in. Google Analytics, Google Search Console, SEMSTORM, Ahrefs, narzędzia SEMPIRE)
  • udział w inicjatywach dobroczynnych
  • elastyczny czas pracy
  • ubezpieczenie grupowe

Dołącz do zespołu Sempire Sp. z o.o.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SEMPIRE Europe Sp. z o.o., potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną SEMPIRE Europe Sp. z o.o. oraz zgadzasz się na przetwarzanie przez SEMPIRE Europe Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (wykraczających poza katalog danych wymaganych zgodnie z przepisami prawa pracy) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.