Shoper

Specjalista od reklamy w social media

Kogo szukamy?

Doświadczonej osoby, która będzie prowadzić na Facebooku i Instagramie działania reklamowe dla naszych klientów. Praca polegać będzie na aktywnym modelowaniu usługi, tworzeniu rozwiązań w zakresie reklamy oraz dbaniu o jej dobre wyniki.

Dlaczego Shoper?

Jesteśmy największą platformą sklepów internetowych w Polsce. Z naszego oprogramowania korzysta kilkanaście tysięcy właścicieli e-sklepów. Ponad rok temu specjalnie dla nich uruchomiliśmy Shoper Kampanie, czyli usługę reklam produktowych, by każdemu sklepowi na naszej platformie pomagać w zwiększaniu ruchu i liczby zamówień. Do dziś wygenerowaliśmy dla nich blisko 12 milionów zł przychodu i dzięki temu wiemy, że obraliśmy dobry kierunek. Chcemy być alternatywą dla każdej agencji SEO/SEM, która w sztampowy sposób obsługuje swoich klientów. My robimy to inaczej i wciąż chcemy lepiej. Dlatego szukamy do naszego projektu nowych i ambitnych osób.

Twoje obowiązki będą polegać m.in. na:

  • budowaniu strategii reklam na Facebooku i Instagramie dla sklepów prowadzonych na platformie Shoper,
  • testowaniu reklam,
  • generowaniu sprzedaży naszym sklepom,
  • planowaniu i automatyzacji działań reklamowych.

Czego wymagamy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu reklam na Facebooku / Instagramie (nie interesują nas same odpalane posty, ale doświadczenie w reklamach produktowych, remarketingu i innych dostępnych formach reklamy),
  • znajomości facebookowego API,
  • zrozumienia zasady, że pracujemy dla wielu, nie jednego podmiotu; dotyczy to zarówno działań po naszej stronie, jak i wyników sprzedażowych naszych klientów,
  • napisałeś/aś jakiś skrypt, który pomaga ci zautomatyzować monotonną pracę? Świetnie, na starcie masz już u nas duuużego plusa.

Co oferujemy?

  • odpowiednie narzędzia,
  • pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • realny wpływ na rozwój firmy w branży e-commerce,
  • wsparcie innych członków zespołu,
  • elastyczne godziny pracy – ważne, byśmy w ciągu dnia mogli się spotkać (ale uwaga – nie pracujemy zdalnie),
  • bonusy: prywatną opiekę zdrowotną, kartę MultiSport, kursy języka angielskiego, imprezy integracyjne.
  • Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"