Shoper

Starszy Kontroler Finansowy

Zakres obowiązków:

Monitorowanie efektywności prowadzonej sprzedaży oraz kosztów (KPI) za pomocą dedykowanych narzędzi oraz usprawnienie istniejących w spółce rozwiązań i procesów w tym zakresie;
  • Realizacja strategii finansowej, polityki rachunkowości i sprawozdawczości Firmy;
  • Nadzór nad procesem budżetowania i monitorowanie poziomu realizacji zakładanych celów
  • Wsparcie dla pracowników w zakresie budżetowania projektów i monitorowania efektywności przychodowo/kosztowej ich wdrożenia;
  • Rozliczanie kosztów projektów rozwojowych;
  • Bieżąca kontrola struktury kosztów Firmy, poziomów majątku obrotowego, wydatków inwestycyjnych i przepływów pieniężnych;
  • Współpraca z Główną Księgową w zakresie księgowości i raportowania finansowego;
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów prawa finansowego i podatkowego;
  • Kontakty i współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi;
  • Optymalizacja procesów wewnętrznych w Firmie w ścisłej współpracy z Zarządem oraz kierownikami poszczególnych działów;
  • Realizacja zleconych innych zadań o charakterze projektowym.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie w obszarze usług IT dla klientów biznesowych;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości, przepisów podatkowych, kontrolingu i rachunkowości zarządczej;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość);
  • Bardzo dobra organizacja pracy: samodzielność, inicjatywa, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne kluczowe w pracy zespołowej oraz zdolność budowania i utrzymywania relacji na szczeblu zarządczym;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (na poziomie C1/C2) w tym specjalistycznej terminologii finansowej;
  • Biegła obsługa Microsoft Excel i PowerPoint oraz systemów finansowych opartych na bazach danych;
  • Specjalistyczne kwalifikacje (CIMA, ACCA, CFA) będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w wiodącej polskiej firmie działającej w szybko rozwijającej się, perspektywicznej branży e-commerce;
  • Ciekawe wyzwania związane z rozbudową kompetencji finansowo-kontrolingowych w Dreamcommerce i wdrażaniem nowoczesnych narzędzi analitycznych w Firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie roczne uzależnione od realizacji indywidualnych celów i wyniku osiągniętego przez Firmę;
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy);
  • Pracę bezpośrednio z Zarządem oraz wsparcie ze strony właścicieli Firmy.

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@shoper.pl.