Starszy Specjalista ds. E-commerce

ul. Władysława Łokietka 79

Opis stanowiska:

Shoper jako dostawca oprogramowania sklepów internetowych posiada kilkanaście tysięcy świadomych biznesowo i e-commercowo Klientów. Aktualnie poszukujemy Starszego Specjalisty do działu Obsługi, który pomoże nam zapewnić najwyższy poziom obsługi. Kandydat będzie obsługiwał zgłoszenia przez takie kanały jak telefon, mail, czat – powinien posiadać zdolności analityczne i przede wszystkim techniczne umożliwiające często odnalezienie defektu wpływającego na brak poprawnego działania sklepu oraz jego naprawienia.

Pracując na stanowisku Starszego Specjalisty ds. E-commerce będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie  techniczne klientów związane z obsługą sklepu internetowego na platformie Shoper poprzez:

  • wsparcie techniczne klientów Shoper drogą mailową oraz telefoniczną – zakres związany z ponadstandardową obsługą np. konfiguracja zewnętrznych CRM, niestandardowe wdrożenia,
  • analiza zgłoszeń, współpraca z działem IT
  • instalacja certyfikatów SSL
  • weryfikacja oraz dodawanie modyfikacji (CSS, skrypty zewnętrzne i własne)
  • współpraca z innymi działami Firmy: Marketing, Dział reklamy, Customer Success, QA, DEV

Czego od Ciebie oczekujemy? :

  • podstawowej wiedzy (którą potrafisz wykorzystać w praktyce)  z  poniższych tematów jak: sklepy internetowe, SSL, DNS
  • podstawowej znajomości   HTML, CSS
  • dodatkowym atutem będzie znajomość GA, Jira oraz pojęć: APi, TPL
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej API
  • ogólnej znajomości produktów i usług SaaS w branży e-commerce,
  • poszukujemy osób które posiadają analityczny umysł, które lubią i potrafią analizować dane, rozwiązywać problemy
  • posiadają umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy telefonicznej i zrozumiałej dla odbiorcy korespondencji email.
  • dokładności i przywiązywania wagi do szczegółów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • pracę w godzinach 08.00-16.00 oraz 10.00-18.00
  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • parking rowerowy
  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS4 Pro
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, wyjścia integracyjne, i inne…

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.‟