UX Researcher(ka) - Kraków

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która będzie wspierać naszych projektantów UX, UI i managerów projektu i ściśle z nimi współpracować na każdym etapie projektu.

Osoba, którą wybierzemy powinna:

  • Mieć doświadczenie w pracy na prawdziwych projektach komercyjnych. Jeśli tym projektem była platforma SAAS, byłoby super.

Obowiązki:

  1. Przygotowywanie badań: tworzenie planów i scenariuszy badań, dobór KPI do realizowanego projektu, dobieranie kryteriów rekrutacyjnych, rekrutacja respondentów
  2. Przeprowadzanie badań na etapie początkowym projektu, m.in: zbieranie wymagań, walidacja pomysłów, wywiady pogłębione, testy architektury informacji
  3. Testowanie rozwiązań UX za pomocą metod takich jak m.in: testy usability, testy a/b, analiza ruchu.
  4. Tworzenie podsumowań badań i sporządzanie rekomendacji projektowych

Jakich cech poszukujemy?

  • myślenia analitycznego i umiejętności syntezy

  • otwartości do ludzi, kultury osobistej i łatwości w kontakcie
  • wysokiej empatii
  • umiejętności słuchania i komunikacji
  • asertywności
  • ciekawości i umiejętności krytycznego myślenia

Jakich kompetencji wymagamy

  • 2+ letnie doświadczenie w badaniach w projektach komercyjnych
  • znajomość narzędzi badawczych i umiejętność dobrania ich do sytuacji
  • znajomość j. angielskiego na poziomie C1
  • dobra znajomość Google Analytics
  • doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach IT

Na plus będzie:

  • umiejętność tworzenia interfejsów
  • znajomość podstaw programowania

Co (naszym zdaniem) jest fajne w tym stanowisku

  • wsparcie fajnego zespołu złożonego z ludzi, którzy wiedzą co robią – nie tylko w ramach swojej specjalizacji, ale również zarządzania produktem.
  • rozwój w temacie e-commerce i poznanie rynku od dużo szerszej strony
  • zróżnicowane zadania o różnym poziomie trudności
  • narzędzia oraz wystarczający czas, aby wszystko dopracować
  • docelowym odbiorcą naszej pracy są klienci, ale nie odpowiadamy przed nimi bezpośrednio za swoją pracę – nie ma u nas kłótni “o większe logo” ;)
  • wygodne biuro z darmowym parkingiem, opieka medyczna, lekcje angielskiego, multisport i inne popularne korzyści :)

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟