Web & Graphic Designer

ul. Władysława Łokietka 79

Opis stanowiska:

Jako Web & Graphic Designer będziesz wsparciem dla naszego zespołu marketingu, który odpowiada za komunikację produktową i usługową marki Shoper. Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć utrzymywanie ciągłości projektów graficznych w ramach wypracowanej identyfikacji wizualnej. Jeżeli masz otwartą głowę, pełną pomysłów i lubisz pracować w zespole to odnajdziesz się na tym stanowisku.

Czym się będziesz zajmować?

  • tworzeniem projektów w ramach określonej identyfikacji wizualnej
  • projektowaniem podstron w ramach strony shoper.pl
  • przygotowywaniem kreacji graficznych dla kampanii reklamowych online – bannery, mailingi, infografiki
  • opracowywaniem graficznym materiałów ofertowych (prezentacje, ofertówki, e-booki)
  • sporadycznym przygotowywaniem materiałów do druku
  • dbaniem o spójność tworzonych projektów
  • współpracą z zespołem marketingu, specjalistami ds. UX/UI w zakresie tworzonych projektów

Kogo poszukujemy?

Szukamy osoby, która zadba o spójność projektów tworzonych w ramach kampanii dla produktów i usług Shoper wg naszej identyfikacji wizualnej. Którą cechuje otwartość do nauki i chęć rozwijania kompetencji we współpracy z zespołem marketingu i specjalistów ds. UX/UI. Dobrze się nam razem pracuje, lubimy pracować zespołowo, więc ważne abyś też podzielał/a te wartości.

 Ponadto jakich umiejętności i cech potrzebujesz?

  • doświadczenia w tworzeniu projektów graficznych dla kanału digital
  • znajomości programów: Sketch, Photoshop, Illustrator
  • podstawowej znajomości technologii HTML/CSS
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu materiałów drukowanych (np. broszury, wizytówki)
  • znajomości trendów w projektowaniu
  • znajomości zagadnień dotyczących kreacji reklamowych
  • zmysłu estetycznego, dbałości o detale i chęci do rozwijania umiejętności

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • umowę o pracę
  • onboarding- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia, konferencje
  • będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę
  • na okresie próbnym pracę w godzinach 08.00-16.00
  • po okresie próbnym elastyczny czas pracy, co oznacza że możesz pracować w godz. 07.00-18.00
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • parking rowerowy
  • strefa chillout- piłkarzyki, konsola PS4 Pro- wierzymy że przerwa od pracy pozytywnie wpływa na pracownika
  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, wyjścia integracyjne,kawa, owoce i inne…

Mamy nadzieję, że opis stanowiska jest dla Ciebie interesujący, jeżeli tak- to wyślij nam swoje CV lub profil LinkedIn oraz portfolio

Dołącz do zespołu DreamCommerce S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.‟