WordPress Developer

Cała Polska, Kraków

Jesteśmy producentem oprogramowania e-commerce sprzedawanego w modelu SaaS. Poza oprogramowaniem sklepu rozwijamy jeszcze naszą platformę SaaS, system płatności, system wspomagający kampanie reklamowe oraz tworzymy aplikacje rozszerzające możliwości sklepu.

Mamy nasze biura w Szczecinie i Krakowie.

Poszukujemy doświadczonego programisty, który dołączy do naszego zespołu marketingowego. Oczekujemy od Ciebie wiedzy w zakresie tworzenia i zarządzania stronami internetowymi za pomocą WordPress.

Jeśli pasjonujesz się projektowaniem pięknych i angażujących doświadczeń online – dołącz do nas, aby wspierać nasze działania komunikacyjne i marketingowe!

Codzienne zadania:

  • programowanie i tworzenie projektów w środowisku WordPress
  • realizacja zmian funkcjonalnych, integracji, testowanie
  • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów
  • integracja strony internetowej z różnymi usługami internetowymi
  • analiza wymagań projektowych z zespołem i proponowanie najlepszych rozwiązań wdrożeniowych
  • integracja i customizacja systemu WordPress

Szukamy u Ciebie doświadczenia z:

  • WordPress
  • PHP
  • JavaScript +jQuery
  • HTML/CSS3
  • MySQL
  • pracą w zespole wykorzystującym narzędzia takie jak: Github, Jira, Zeplin

Oferujemy Ci:

  • elastyczny czas pracy
  • umowę o pracę lub B2B
  • pracę zdalną lub w modelu hybrydowym – Ty decydujesz
  • płaską strukturę – dzięki czemu masz większy wpływ na rozwój produktu i szybszą realizację projektów
  • pakiet medyczny, program Multisport, bezpłatny angielski, szkolenia

Dołącz do zespołu Shoper S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Shoper S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Shoper S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Shoper S.A.‟